Терапевтичне лікування

Найбільш розповсюджена стоматологічна допомога це звісно терапевтична. Терапевтична стоматологія це галузь, що займається лікуванням карієсу і його ускладнень, а також естетичною стоматологією (відбілювання, реставрації).
стоматолог терапевт цены Киев
Лікування карієсу – це всім відомі пломби. Залежно від перебігу карієсу, об’єму уражених карієсом тканин, лікар приймає рішення про постановку пломби з певного матеріалу або ж необхідності проведення ортопедичного лікування (постановка вкладки). Необхідно пам’ятати, що навіть такий на перший погляд простий процес, як пломбування каріозної порожнини, потребує високої кваліфікації лікаря і якісних пломбувальних матеріалів, що Ви й можете знайти в нашій клініці.
При так званому ускладненому карієсі (пульпіт, періодонтит) необхідне ендодонтичне лікування, мета якого полягає у вилученні інфекції з системи кореневих каналів і профілактиці їх повторного зараження. Воно включає в себе проходження, інструментальну і медикаментозну обробку кореневих каналів з наступним їх пломбуванням і відновленням коронкової частини зуба одним з методів. Лікування кореневих каналів – це досить складний процес, який займає від однієї до декількох годин і іноді проводиться в кілька відвідувань. Ендодонтія вимагає сил, уваги і умінь лікаря, а також витримки, дисциплінованості і розуміння важливості процедури пацієнтом.
Естетична стоматологія – це область терапевтичної стоматології, метою якої є створення красивої посмішки, тобто надання зубам (частіше фронтальній групі) певної форми і кольору.
Терапевтичне лікування ціни в Києві
Багато людей хочуть бачити свої зуби дещо світлішими. На щастя, на сьогоднішній день, сучасна стоматологія зробила відбілювання зубів загальнодоступною і ефективною процедурою, що користується постійним попитом. Будь-яке відбілювання, що робиться в клініці, вважається професійним. Воно ділиться на два типи: кабінетне, або офісне і домашнє.
Швидке кабінетне відбілювання зубів проводиться в клініці лікарем-стоматологом. На зуби наноситься спеціальний гель з концентрацією відбілюючого агента не менше 30%, який активується за допомогою світла (фотовідбілювання) або лазера (лазерне відбілювання). Домашнє відбілювання проводиться самостійно, але під контролем лікаря за допомогою індивідуальних кап і відбілюючих гелів малої концентрації.

Ознайомитись з цінами на терапевтичну стоматологію в нашій клініці, яка знаходиться поблизу центра Києва Ви можете тут.