Профілактика стоматологічних захворювань

На сьогоднішній день профілактика займає одне з важливих місць у списку стоматологічних послуг. І це очевидно, оскільки ми всі знаємо, що попередити набагато простіше ніж лікувати. Витрати на профілактику набагато менші як в грошовому, так і в емоційному еквіваленті.

При дотриманні правил індивідуальної гігієни і систематичному проходженні процедури професійної гігієни можна забезпечити здоров’я зубів і пародонта.

Саме тому в нашій клініці особлива увага звертається на таку важливу складову стоматології як професійна чистка зубів.
Це маніпуляція, яка складається з двох етапів зняття зубних відкладень. Перший етап – зняття твердих зубних відкладень (каменів), другий етап – зняття м’яких зубних відкладень (нальоту), пігментацій, полірування зубів.
Перший етап може проводитись кількома способами.

Ручний метод.
Представляє собою зняття зубних відкладень за допомогою ручних інструментів: скайлерів, кюрет.
Механічний метод (ультразвукове чищення зубів).
Здійснюється за допомогою ультразвукового наконечника. За рахунок високочастотних механічних коливань зубні камені руйнуються і легко видаляються.
Профилактика стоматологических заболеваний
Найчастіше чистка зубів ультразвуком і ручними інструментами поєднуються і доповнюють одна одну.
Другий етап чистки проводиться спеціальним апаратом «Air-flow». Його дія базується на розпиленні під тиском суміші води, повітря та спеціального абразивного порошку, який очищає зуби і від м*якого, і від пігментованого щільного нальоту.
Чищення зубів у стоматолога рекомендується здійснювати кожні 6 місяців, так само, як і профілактичний огляд, хоча в кожному конкретному випадку цей проміжок часу може змінюватись.

Також рекомендується проводити професійну гігієну зубів перед протезуванням чи реставрацією для визначення кольору, а також перед відбілюванням і фторуючою терапією.
Збереження цілісності емалі – основне завдання профілактики, тому ремінералізуюча терапія є складовою комплексу профілактики. Її сутність полягає в використанні спеціалізованих паст в поєднанні з індивідуальними капами, а також спеціальних фторуючих лаків.

Ознайомитись з цінами на чистку зубів в нашій клініці, яка знаходиться поблизу центра Києва Ви можете тут.