Ортопедичне лікування

Ортопедія представляє собою відновлення цілісності зубного ряду за допомогою різноманітних конструкцій.
Ортопедичну стоматологію на даний момент поділяють на такі підрозділи як: мікропротезування, незнімне і знімне протезування. Вид протезування підбирається індивідуально для кожного пацієнта і залежить від багатьох факторів, тому для правильного вибору методу лікування необхідне повне взаєморозуміння між пацієнтом і стоматологом-ортопедом.
стоматолог ортопед Киев
Мікропротезування є найбільш сучасним методом протезування, який забезпечує прекрасну естетику. Сутність цього методу полягає у відновленні частини зуба керамічним матеріалом, який ідеально відповідає формі, кольору, блиску, міцності зуба. В принципі, це та ж пломба, але з кращими характеристиками.
Незнімне протезування також зробило крок уперед завдяки використанню безметалової кераміки. Тобто металевий каркас коронок, мостоподібних протезів замінюється каркасом з оксиду цирконію, що забезпечує високу міцність і естетику.
Окремим видом протезування на сьогоднішній день є протезування на імплантах. Імпланти можуть використовуватись як опора для коронок, мостоподібних протезів або ж знімних протезів.
Для вибору конструкції, що буде ідеальною, лікар стоматолог-ортопед проводить всебічне обстеження пацієнта, вибирає матеріал, з якого буду виготовлений протез, час його виготовлення, використання додаткових елементів та необхідність попереднього терапевтичного або хірургічного лікування.

Ознайомитись з цінами на ортопедичну стоматологію в нашій клініці, яка знаходиться поблизу центра Києва Ви можете тут.