Ортодонтія

На сьогоднішній день виправлення прикусу стало можливим завдяки ортодонтичному лікуванню.
Звісно набагато простіше і швидше проводити корекцію прикусу в ранньому віці, але і у дорослому віці це не є неможливою для вирішення проблемою.
Дитячий стоматолог може направити дитину на консультацію до дитячого ортодонта, який, в свою чергу, визначає необхідність лікування. Особливістю ортодонтії у дорослому віці буде триваліший період лікування і ретенції.
ортодонтия киев цены
Найчастіше всього для корекції прикусу використовуються брекет-системи. Це поєднання замків, які фіксуються на зубах та різноманітних дуг, які об’єднують весь зубний ряд в єдину систему. Після проведення огляду і аналізу телерентгенографії лікар-ортодонт приймає рішення щодо використання певної брекет-системи, частоти відвідувань, тривалості лікування і періоду ретенції.
Важливо пам’ятати що після встановлення брекетів необхідно підтримувати дуже хорошу гігієну порожнини рота. Рекомендується чищення зубів після кожного прийому їжі за допомогою спеціальних ортодонтичних щіток, йоршиків, суперфлосів, паст. Раз на 3-4 місяці бажано проходити професійне чищення зубів. Обмежується вживання жорстких і в’язких продуктів, які потенційно можуть пошкодити брекети або застрягнути в них.
Після закінчення лікування наступає період так званої ретенції – це час, який необхідний для того, щоб зуби зафіксувались в правильному положенні. Це досягається за допомогою ретейнерів, які утримують зуби в знайденому фізіологічному положенні.

Ознайомитись з цінами на ортодонтичну стоматологію в нашій клініці, яка знаходиться поблизу центра Києва Ви можете тут.