Наші лікарі

Руденко Олег Петрович Закінчив Київський Медичний Інститут в 1985 р.
Має спеціалізацію з загальної стоматології, терапевтичної стоматології, ортопедичної стоматології, організації і управління охороною здоров’я.
З 2005 року є головним лікарем клініки “Етернас”_OOI4392_новый размер Воронін Денис Валерійович Закінчив Національний Медичний Університет ім. О.О.Богомольця в 2000 р. Має спеціалізацію з загальної стоматології, ортопедичної стоматології.
Працює в клініці “Етернас” з моменту її заснування.
_OOI5112 Приступа Іван В’ячеславович Закінчив Львівський Медичний Університет ім. Данила Галицького в 1999 р. Має спеціалізацію з ортодонтичної стоматології.Вербецька Ірина Вікторівна Закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця в 2009 р. Має спеціалізацію з загальної стоматології, хірургічної стоматології.Олексюк Дарья ОлеговнаОлексюк Дар’я Олегівна Закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця в 2010 р. Має спеціалізацію з загальної стоматології, терапевтичної стоматології. Працює в клініці з 2010 року._OOI7902

Фірстов Юрій Сергійович Закінчив Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця в 2012 році. Має спеціалізацію з загальної стоматології. Працює в клініці з 2014 року.