Лазерна стоматологія

Лазерне світло має широкий спектр лікувальної і профілактичної дії. Воно здійснює виражений протизапальний ефект, нормалізує мікроциркуляцію, знижує проникність судинних стінок, має фібрино-тромболітичні властивості, стимулює обмін речовин, регенерацію тканин і підвищує вміст кисню в них, прискорює процес загоєння ран, попереджує утворення рубців після операцій і травм, здійснює нейротропну, анальгезуючу, міорелаксуючу, десенсибілізуючу, бактеріостатичну та бактерицидну дію, стимулює систему імунного захисту, знижує патогенність мікрофлори та підвищує її чутливість до антибіотиків. Лазерна стоматологія використовується в різноманітних галузях за рахунок своїх універсальних властивостей.
Лазерна стоматологія в Кієві

В залежності від характеру лазерного впливу на тканини порожнини рота (параметри лазерного випромінювання – довжина хвилі, потужність, час і режим), його можна використовувати в терапії, ендодонтії, пародонтології, хірургії, ортодонтії та імплантології в якості доповнення традиційних інструментальних методів роботи та медикаментозних методів лікування інфекцій. Лазерна стоматологія успішно застосовується лікарями нашої клініки для обробки кореневих каналів при лікуванні ускладнень карієсу, пародонтальних карманів в комплексному лікуванні пародонтиту, обробки ясенного краю перед зняттям відбитків, обробки ерозій, виразок, ран порожнини рота, а також при відбілюванні. Крім того лазер широко використовується для розкриття непрорізаних зубів, імплантів, абсцесів, операцій по видаленню новоутворень, вестибулопластики, френектомії.
Переваги лазерної стоматології очевидні – це безболісність, мала травматизація, стерильність, відсутність необхідності застосування анестезії, швидке загоєння після оперативних втручань, висока точність хірургічних операцій, відсутність післяопераційного болю. Все це забезпечує комфорт, прогнозованість, результативність лікування для пацієнта і лікаря.

Ознайомитись з цінами на лазерну стоматологію в нашій клініці, яка знаходиться поблизу центра Києва Ви можете тут.