Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія починається не з лікування, а з профілактики. Питання здоров’я порожнини рота дитини повинні хвилювати батьків починаючи з моменту появи першого зуба.
В нашій клініці попередження стоматологічних захворювань засновано на дитячій програмі профілактики, під час якої кваліфікований лікар проводить огляд і визначає якість чищення зубів дитиною. Згідно цих даних лікар складає план профілактики(лікування), підбирає засоби індивідуальної гігієни, проводить навчання чистці зубів, дає рекомендації щодо харчування.
Лікування зубів у дітей є невід’ємною складовою підтримки дитячого здоров’я.

детский стоматолог Киев
Зміна молочних зубів постійними не відміняє необхідності слідкувати за першими.
Є декілька важливих аргументів на користь лікування молочних зубів таких як: під кожним тимчасовим зубом є зачаток постійного, вчасно не лікований карієс може пошкодити постійний зуб або навіть привести до його втрати. Пошкоджені карієсом зуби – це вогнище хронічної інфекції в організмі. Неможливість достатньо пережовувати їжу за наявності зруйнованих зубів ускладнює роботу шлунково-кишкового тракту. Та багато іншого.

Саме тому, починаючи с три-чотирирічного віку, коли у дитини є вже всі молочні зуби, необхідно відвідувати дитячого стоматолога раз на півроку.
Під час цих візитів лікар може слідкувати за розвитком зубо-щелепної системи дитини, необхідністю лікування молочних зубів, правильністю чищення зубів, вибору зубної пасти і щітки відповідно віку. До того ж в цьому віці можна регулярно проводити професійну чистку зубів за допомогою пасти та щітки.

детская стоматолоция цены
В 5-6 років, коли починають прорізуватись перші постійні зуби, лікар-стоматолог повинен провести так звану герметизацію фісур – це профілактика карієсу недостатньо мінералізованих постійних зубів, а також, за необхідності, призначити ремінералізуючу терапію.

Ознайомитись з цінами на лікування тимчасових зубів в нашій клініці, яка знаходиться поблизу центра Києва Ви можете тут